OKŁADZINY AKUSTYCZNE

Dzięki okładzinom akustycznym pozbędziesz się problemów związanych z:
- pogłosem
- izolacją
- hałasem uderzeniowym
- renowacją zniszczonych ścian

Okładziny akustyczne przeznaczone są zarówno dla pomieszczeń:
- obiektowych/intensywnie użytkowanych - urzędy, szkoły, sale wielofunkcyjne, restauracje, hotele, etc. , gdzie występuje konieczność zapewnienia komfortu akustycznego i materiałów z certyfikatami trudnopalności,
- mieszkalnych/pomieszczeniach prywatnych - livingroom, sypialnie, kina domowe, klatki schodowe, hole...

Poza "właściwościami" akustycznymi okładziny te posiadają bardzo dobre właściwości izolacyjne termiczne oraz możliwość ukrywania niedoskonałości oklejanych powierzchniach. W przypadku kolekcji z gotowymi wzorami tapety te oznaczają się wysoką lub bardzo wysoką odpornością na czyszczenie/szorowanie, W ofercie zamieszczone są również okładziny akustyczne do malowania farbami na dowolny kolor.

Tapety akustyczne - komfort akustycznyTapety akustyczne - dzięki nim obniżymy poziom dźwięku i pogłosu stwarzając miłą atmosferę akustyczną w pomieszczeniu. Dodatkowo okładziny te są doskonałą barierą ograniczającą "przechodzenie" dźwięków do sąsiadujących pomieszczeń. W ofercie posiadamy zarówno gotowe wzory o różnych strukturach jak i przeznaczone do malowania.

Płyty akustyczne - ochrona przed hałasemPłyty ISO
- prawdziwa bariera przed hałasem. Dzięki nim ograniczysz hałas dobiegający zza ściany. Płyty o standardowym wymiarze 1mx0,6m i grubość 25mm, montujemy przy pomocy kleju. Po montażu można je pomalować lub wytapetować. Skuteczność bariery od 6 do 10 dB.


Maty akustyczneMaty akustyczne - skuteczna ochrona przed hałasem uderzeniowym.