TKANINY

TKANINY dekoracyjne, obiciowe, obrusowe, typu blackout, trudnopalne
Nasza oferta obejmuje różnego typu tkaniny z możliwością zakupienia kuponowego jak i wałkowego, z lub bez usługi szycia.

TKANINY DEKORACYJNE - posiadamy szeroki wybór tkanin firankowych jak i zasłonowych transparentnych. Zarówno  woale, organdyny, batysty, tiule jak i tafty, satyny, aksamity, plusze, jedwabie naturalne oraz sztuczne, tkaniny z domieszkami bawełny, lnu i inne.  W zależności od stylu oferta nasza obejmuje m.i. tkaniny klasyczne, nowoczesne, kwiatowe, w stylu angielskim, glamour, pop art, tkaniny typu 3D.

TKANINY OBICIOWE o różnym przeznaczeniu często o dodatkowych właściwościach np. łatwe w czyszczeniu, trudnopalene. Gładkie, ze strukturą, nowoczesne lub klasyczne... Tkaniny obiciowe często możemy stosować w pozostałych elementach we wnętrzu np. poduszki, zasłony, narzuty czy też obrusy.

BLACKOUT - jest to szczególny rodzaj tkaniny całkowicie zaciemniającej. Tkaniny te to bardzo dobre rozwiązanie dla obiektów typu hotele, pensjonaty, sale konferencyjne, kina, galerie, jak również do pomieszczeń mieszkalnych typu sypialnia, pokój dziecka - dzięki którym możemy całkowicie zablokować dostęp promieni słonecznych. Oferta nasza obejmuje blackouty w dwóch szerokościach 140-150cm i 280-300cm z atestami trudnopalności jak i bez.

TKANINY TRUDNOPALNE, TREVIRA C.S. - ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe i obowiązujące przepisy prawa tego rodzaju tkaniny należy stosować w miejscach użyteczności publicznej, np.  teatrach, szkołach, urzędach, restauracjach w tym i w hotelach. We współczesnym hotelarstwie materiały wykończeniowe, które spełniają ważne międzynarodowe normy , są absolutną koniecznością i stanowią wyzwanie dla architektów wyposażających hotelowe wnętrza. Tworząc stylowy wystrój i uwzględniając indywidualne potrzeby projektanci muszą jednocześnie respektować przepisy przeciwpożarowe.

TKANINY OBRUSOWE - to tkaniny plamoodporne, pokryte teflonem, z bawełną, z lnem, gładkie i z wzorami w różnej kolorystyce i deseniach... tkaniny występują w różnych szerokościach, nawet do 320cm pozwalając na wykonie obrusów o dużych gabarytach bez łączenia.Linki: